O firmie

 

Od 22 lat zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną i projektową firm i instytucji zajmując się głównie drukiem offsetowym, tampodrukiem i sitodrukiem.

W związku z zapotrzebowaniem rynku na szybkie i tanie drukowanie uruchomiliśmy dział druku cyfrowego w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt Konica Minolta.

Kładziemy szczególny nacisk na szybkość działania. W ramach usługi druku cyfrowego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu realizację niskonakładowych zleceń druku już w kilka godzin.

Podejmujemy się wykonania niskonakładowych, złożonych zleceń, gdzie niewielka ilość drukowanych materiałów łączy się z ich dużą objętością. Są to na przykład książki, foldery katalogi, materiały szkoleniowe w nakładach kilku-kilkudziesięciu sztuk.

Zapewniamy naszym klientom pewność rezultatu - zawsze dajemy możliwość wykonania testowego wydruku, który jest dokładną próbką całego nakładu.

Jesteśmy znani z dbałości o jakość w zakresie druku, pomocy w przygotowaniu materiałów do druku oraz fachowej obsługi klienta.

 

Drukarnia SERIX-BIS, ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków, tel. +48 34 3137115, fax +48 34 3137116, biuro(at)odSZTUKI.pl